Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Dyskusyjny Klub Filmowy

Dyskusyjny Klub Filmowy – Najlepsze Krótkie Metraże 2022/ vol. 1- 13.06.2023

Pod tytułem Najlepsze krótkie metraże 2022/vol. 1″ kryją się trzy niezwykle ciekawe produkcje Studia Munka: “Victoria”, “Wróbel”i “Followers. Odpalaj Lajwa”. Na pokaz zapraszamy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego we wtorek 13 czerwca o godz. 18.00. Bilety: 13 zł.

„VICTORIA” REŻ. KAROLINA PORCARI

Amelia, atrakcyjna kobieta w średnim wieku, od wielu lat żyje w małżeństwie z rekonstruktorem średniowiecznych bitew. Związek stopniowo popada w rutynę, a przy tym nie daje kobiecie seksualnego spełnienia. Pięćdziesięciolatka nie jest nawet świadoma własnych pragnień i potrzeb. To, co przez całe życie pozostawało uśpione, zacznie budzić się wraz ze znalezieniem tajemniczej przesyłki pod drzwiami mieszkania.

Obsada: Katarzyna Figura, Piotr Cyrwus, Małgorzata Bogdańska
Scenariusz: Karolina Porcari, Krzysztof Szekalski
Czas trwania: 28 minut

„WRÓBEL” REŻ. MARCIN JANOS KRAWCZYK

Jaśliska, wieś na Podkarpaciu. Wróbel, mężczyzna w średnim wieku, zniszczył swoje relacje z żoną i dwunastoletnim synem, popadając w pogłębiający się alkoholizm. Przyjazd ekipy filmowej, realizującej zdjęcia w małej miejscowości, i propozycja zagrania epizodu w filmie stają się dla mężczyzny szansą na wyjście z kryzysu i odzyskanie rodziny. Czy spotkanie z filmowcami odmieni jego dotychczasowe życie?

Obsada: Piotr Głowacki, Bartosz Obuchowicz, Dariusz Toczek
Scenariusz: Jarosław Strzała
Czas trwania: 25 minut

„FOLLOWERS. ODPALAJ LAJWA” REŻ. JAKUB RADEJ

W Europejskim Liceum Społecznym rozpoczyna się rok szkolny. Będzie wyjątkowo, ponieważ ma przyjechać noblistka Olga Tokarczuk. Będzie wyjątkowo, bo licealista Adam i jego kolega z internetu mają szczególny plan na transmisję on-line.

Obsada: Wiktoria Kruszczyńska, Ignacy Liss, Katarzyna Herman
Scenariusz: Jakub Radej
Czas trwania: 29 minut