Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Dawid Ogrodnik jako ksiądz Jan Kaczkowski

Poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.

Czytaj całość
Główna

Francuski film “Vortex”

Twórca Nieodwracalnego, Wkraczając w pustkę i Climax stworzył dzieło w jego filmografii unikalne. Vortex to przejmujący i cierpliwy zapis ostatnich dni życia starszego małżeństwa, w które wcielili się: legenda francuskiego kina Françoise Lebrun i kultowy reżyser kina grozy Dario Argento.

Czytaj całość
Główna

Juliette Binoche w “Niewiernej”

Intrygująca historia miłosnego trójkąta z Juliette Binoche, Vincentem Lindonem i Grégoirem Colinem trafi do kin 16 września. Film ma już na swoim koncie nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą reżyserię dla Claire Denis, która została przyznana podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Czytaj całość
Główna

“Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską

Kobieta sukcesu i niekwestionowana „Zołza”! Zobacz Małgorzatę Kożuchowską w zwiastunie przewrotnej komedii opartej na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej – scenarzystki i producentki kultowych filmów i seriali („Nigdy w życiu”, „M jak miłość”), w reżyserii Tomasza Koneckiego, twórcy „Lejdis”

Czytaj całość