Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Czas krwawego księżyca

27 października 2023
Najnowsze dzieło Martina Scorsese, przedstawia serię zaginięć wśród plemienia Osagów w Oklahomie, na terenach bogatych w ropę naftową. Śledztwo prowadzi nowo utworzona agencja federalna FBI pod kierownictwem agenta J. Edgara Hoovera.

 

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Różyczka 2

27 października 2023

Najnowsze dzieło Jana Kidawy-Błońskiego, to sequel głośnego dramatu z 2010 roku, który zdobył Złote Lwy w Gdyni. Film, zamiast kontynuować losy bohaterów pierwszej części, skupia się na nowej postaci, Joannie, córce Kamili Sakowicz, przedstawiając jej życie i kariery po tragicznym ataku terrorystycznym.

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Klub cudownych kobiet

20 października 2023

W tej podnoszącej na duchu komedii trzy kobiety z Dublina z lat 60. XX wieku, Lily, Eileen i Dolly, realizują swoje marzenie o pielgrzymce do Lourdes. Dołącza do nich sceptyczna Chrissie, ukrywająca swoje zgorzknienie. Podróż przynosi konfrontację z bolesną przeszłością. Czy moc przyjaźni i współczucia okaże się uzdrawiająca.

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Poprzednie życie

13 października 2023

Opowieść miłosna, która z gracją i lekkością reinterpretuje konwencje kinowego romansu. Jest to film absolutnie nowoczesny, który leczy rany po straconej miłości, otwiera drzwi przed nowymi uczuciami, łączy przeszłość z przyszłością i pokazuje, jak rozstać się bez złości, z nadzieją na nowe początki.

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Chłopi

13 października 2023

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. „Chłopi” zostali zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent".

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Święto ognia

6 października 2023

Najnowszy projekt nagrodzonej reżyserki Kingi Dębskiej, zdobywczyni dwóch Złotych Lwów na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film, pełen humoru i wzruszeń, opowiada o miłości, pasji i cenie sukcesu.W obsadzie, m.in. debiutująca Paulina Pytlak, Joanna Drabik, Tomasz Sapryk i Kinga Preis.

 

 

 

 

 

zobacz więcej