Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Horyzont. Rozdział 1

28 czerwca 2024

Kinowe wydarzenie roku! Dwuczęściowy film Kevina Costnera, zdobywcy dwóch Oscarów i twórcy „Tańczącego z wilkami”, opowiada epicką historię ludzi ryzykujących wszystko, by spełnić swoje marzenia na amerykańskim zachodzie. Gwiazdorska obsada, fantastyczne zdjęcia i porywająca muzyka Johna Debney’a, twórcy ścieżki dźwiękowej do „Pasji” i „Króla rozrywki”

zobacz więcej

Tylko my dwoje

21 czerwca 2024

Przejmująca historia o toksycznym związku i walce o odzyskanie wolności, z europejską gwiazdą Virginie Efirą w roli głównej. Film oparty na bestsellerowej powieści Érica Reinhardta „Miłość i lasy” został napisany przez Valérie Donzelli we współpracy z Audrey Diwan, laureatką weneckiego Złotego Lwa za „Zdarzyło się” (2021).

 

 

zobacz więcej

Mój syn Ezra

21 czerwca 2024

Komik Max Bernal, po rozwodzie mieszkający z ojcem, walczy o karierę i opiekę nad autystycznym synem Ezrą. Gdy była żona chce umieścić Ezrę w szkole specjalnej, Max zabiera go w podróż po Stanach, by uchronić przed izolacją. Ta pełna przygód eskapada zbliża ich i pokazuje, że "normalność" jest przereklamowana.

 

 

zobacz więcej

Królestwo zwierząt

14 czerwca 2024

Hit francuskich kin w reżyserii Thomasa Cailleya, który przyciągnął ponad 1 milion widzów, opowiada o rodzinie próbującej odnaleźć się w świecie genetycznej epidemii.

 

 

zobacz więcej

Do granic

14 czerwca 2024

Trwający zaledwie 77 minut i niemal w całości rozgrywający się w jednej przestrzeni, ten hiszpański thriller psychologiczny nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Festiwalowy przebój, który zdobył prawie 30 nagród na całym świecie.

 

 

zobacz więcej

Monster

31 maja 2024

Najnowszy film Hirokazu Koreedy nagrodzony za scenariusz na festiwalu w Cannes, ukazuje nietypowe więzi międzyludzkie z perspektywy trzech różnych punktów widzenia. Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu akceptacji i wolności.

 

 

zobacz więcej