Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Wracamy po przerwie!

Po niemal trzymiesięcznej przerwie kino Piast wznawia pracę. Z radością otwieramy dla Was drzwi już w najbliższą sobotę, 6 czerwca i ponownie zapraszamy na seanse. Kino będzie funkcjonować nieco inaczej, niż jeszcze kilka miesięcy temu, ale mamy nadzieję, że nie odbierze Wam to przyjemności z oglądania filmów na wielkim ekranie. Poznajcie obowiązujące u nas w kinie zasady bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa Waszego i naszych pracowników obsługa kina będzie pracować w maseczkach. Przy kasach staną przezroczyste przegrody, mamy też terminale płatnicze i miło będzie, jeśli zachcecie płacić kartą, a nie gotówką. Zachęcamy też do kupowania biletów online.

Abyście zawsze mieli pewność, że przychodzicie do czystego kina, regularnie odkażane będą fotele, stoliki, poręcze, klamki i wszelkie inne powierzchnie, z którymi się stykacie. Poprosimy Was też o zdezynfekowanie dłoni – przy wejściach do kina będą na Was czekały specjalne pojemniki z płynem. Sale kinowe będą mogły być wypełniane maksymalnie do połowy, a na terenie całego kina będziecie proszeni o zachowanie odpowiedniego dystansu oraz noszenie maseczek.

W związku z tym, że po każdym seansie będziemy potrzebowali przerwy na wietrzenie sal i dokładne ich przygotowanie na wizytę kolejnych widzów, zwiększymy odstępy między seansami.

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć Was w kinie Piast i liczymy na to, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Do zobaczenia w kinie!